HAKKIMIZDA

Meta Peyzaj Planlama Tur. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketimiz 2003 Yılında Peyzaj yüksek Mimarı Yılmaz AKTAŞ ve Yüksek Şehir Plancısı H. Kubilay SALİHVATANDAŞ tarafından kurulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan itibaren Peyzaj Projeleri, Peyzaj Uygulamaları, İmar Planları, Kentsel Tasarım Projeleri, Ulaşım Projeleri, Gayrimenkul Geliştirme, Kentsel Dönüşüm Projeleri ve Mimari Projeler alanlarında birçok projeye imza atmıştır.

20 yılda Türkiye Genelinde yüzlerce proje ve uygulamaya imza atan şirketimiz yurtdışında Amerika'dan Avrupa'ya, Arap Yarımadasından Türki Cumhuriyetlere kadar birçok ülkede proje yapma fırsatı bulmuştur. Şirketimiz uzman kadroları ile başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve Dünyada kendi sektöründe 'lider şirket' konumuna erişmektir.

"Kalite asla bir tesadüf değildir. Akılcı bir gayretin sonucudur.” prensibi ile her geçen gün kendini yenileyerek gündemin önünde giden, yarattığı dinamiklerinin farkına vararak “sürekli  kaliteyi hedefleyen bir şirket olarak sektörümüzün öncü firması olmaktır.

 

Meta, meta peyzaj,kentsel tasarım atölyesi,peyzaj, atölye,peyzaj mimarlığı,çevre tasarımı.çevre düzenlemesi,peyzaj firmaları,peyzaj planlama,peyzaj mimari,kentsel dönüşüm projeleri,projelendirme,planlama çalışmaları, çevre düzeni planı,nazım imar planı,uygulama imar planı,proje yönetimi, proje danışmanlığı, plan tadilatları,projelendirme,kent ormanları,bölge parkları,kent parkları,semt parkları,mesire alanları,rekreasyon alanları,meydan projeleri,sahil düzenlemesi,toplu konut projeleri,konu bahçesi,villa bahçesi,uygulama,bitkilendirme,sertyapı,sulama,drenaj,sulama uygulamaları,konut yapıları,kamu binaları,kültürel yapılar,sanayi yapıları,ticari yapılar,ofis yapıları,otel yapıları,dini yapılar,spor yapıları,dekarasyon,cephe düzenleme,fuar stand